♥ Love ♥

Silvestrovská noc

Silvestrovská nocpočet kapitol
: 1

Stav : uko
nčeno
žánr : yaoi
přístupnost : od 15 let
hl.postavy : Kakashi, Minato


Byl silvestrovský večer, a jak už bývalo zvykem i letos 6 Hokage pořádal večírek pro celou Konohu. Všichni se účastnili příprav s nadšením. Tahle akce je vždycky ta nejlepší v roce. Naruto sledoval z okna své kanceláře probíhající přípravy a usmíval se. Miloval takovéhle akce.

„Naruto“, vešel do kanceláře bývalý hokage.

„Ano tati?“

„Jdu Ti popřát krásného silvestra“.

„Díky tati, taky že ho plánujeme se Sasukem pořádně oslavit J“ zazubil se na něj Naruto. Chvíli si ještě povídali a pak Minato s poslední připomínkou ať to večer nepřehánějí, odešel. Brouzdal se pomalu stmívající se Konohou a pozoroval poslední opozdilce dodělávající výzdobu. Došel domů a převlékl se na večer. Oslava měla začít kolem 8 tak měl ještě chvilku času a pustil si televizi. Neuběhlo ani deset minut a už spal jako miminko. Crrrrrrrrrrrr!!!

„Sakra, jaký pako“ ještě rozespale dojdu ke dveřím.

„Ahoj, koukám, že jsi připravený vyrazit.“ za dveřmi stál Kakashi a s potlačovaným smíchem poukázal na můj vzhled.

„Ach jo.“ rychle jsem zaběhl do koupelny. Upravil jsem si už stejně pomačkanou košili, pročesal vlasy a omyl trochu obličej, aby ze mě spadla ta rozespalost.

°Vypadal tak krásně v té košili.“ zatřepu hlavou. °Ne nemysli na to, stejně bys neměl šanci.° °Ale když… Ne!“ Už se hádám sám se sebou. Z Kakashiho se zblázním, vždy mě přitahoval, ale jako jeho sensei jsem to musel skrývat a i teď, vždyť on nemůže být jako já. Vyšel jsem z koupelny připravený jít.

„Můžeme“ řekl jsem mu a šli jsme na místo konání oslavy. Chvíli jsme čekali a zdravili se se známými než na podium vystoupil Naruto a všechny vítal. Uvedl kapelu, která měla provázet večerem a zahájil Silvestrovskou noc. Já jsem si šel stoupnout k baru a poručil si saké. Za chvíli za mnou přišel Jiraya.

„Minato tvůj synek má každý rok skvělý nápad. Tady je koček “

„Jiraya-sensei, vy si nedáte pokoj“ řekl jsem mu se smíchem. On mě vzal kolem ramen a řekl „Ber, dokud se dá.“ a odplul pryč do davu dalších dívek. „Tak jo“ řekl jsem si a vyrazil se svou poloprázdnou flaškou saké do davu. Brouzdal jsem mezi skupinkami a viděl Naruta se Sasukem a Sakuru se Saiem, kteří se taky nedávno dali dohromady. Prošel jsem sálem a na konci u dveří stál on. Kakashi. Nabuzen flaškou saké (ta poloprázdná už je vypitá) jsem šel k němu.

„Bavíš se?“ teda blbější větu jsem říct nemohl.

„Jo, já skvěle co ty? Odpověděl už totálně nalitej. Divil jsem se, že ještě stojí.

„Pojď semnou ještě na skleničku.“ popadl mě za ruku a táhl mě k baru. Neprotestoval jsem. Chtěl jsem být s ním, a že za chvilku budu, jako on jsem nějak neřešil. Pili jsme, co nám přinesli. Před půlnocí jsme se zvedli s tím, že dojdeme ven podívat se na ohňostroj.

„10, 9, 8……3, 2, 1, Šťastný Nový rok!“ všichni si přáli za bouchání raket.

„Minato?“ otočil jsem se se smíchem na Kakashiho.

„Heh, co?“

„Já tě mám tááák rád.“ zahulákal a pověsil se na mě. Chvíli jsme si koukali do očí. Stáhl jsem mu masku a políbil jsem ho. Byl to lehký polibek a rychle jsem se odtáhl. Kakashi chvíli koukal, pak si beze slov natáhl masku, čapl mě za ruku a odváděl pryč. „Kam jdeme?“ ptal jsem se. „Ke mně“ Neprotestoval jsem. Jen jsem se usmíval jako blbec. Alkohol mi sebral všechny zábrany. Došli jsme do bytu a Kakashi mě přirazil na stěnu a sám se na mě natiskl. Začal mě líbat. Opětoval jsem jeho polibky a přitáhl jsem si ho ještě blíž k sobě. Celí udýchaní jsme se od sebe odtrhli a toho Kakashi využil, svléknul mi košili a přisál se mi ke krku. „Ach…“ slastně jsem vydechl. Rukou mi bloudil po břiše směrem dolů. Zajel pod kalhoty a stiskl můj penis. „Kakashi“ zasténal jsem jeho jméno. Vzal mě do náruče a přenesl mě na postel. Stáhl mi kalhoty i trenky a já tam před ním ležel, jak mě bůh stvořil.

„Tohle není fér“ řekl jsem mu a vrhnul jsem se na jeho oblečení. Po chvilce na tom byl stejně jako já. Chtěl jsem mu oplatit to něžné mučení, tak jsem se překulil nad něj a jazykem ho zkoumal. Přejel jsem od krku přes bradavky, pupík až k podbřišku a zase nahoru. Rukama jsem mu masíroval stehna a zadeček. „Minato prosím.“ „O co prosíš?“ schválně jsem ho provokoval. Pohled na zadýchaného Kakashiho se vám nenaskytne každý den (noc). „Minato, no tak…“ Přestal jsem se hrát a vzal jsem ho do pusy. „Ah, ano.“ Jeho slastné vzdychy byly pro mě rajská hudba. Sál jsem jeho penis a rukou se pomalu dobýval do jeho otvoru. Pomalu jsem ho připravoval na můj vpád. Přidal jsem druhý i třetí prst a po chvíli je nahradil svým ztopořeným údem. „Ach“ Kakashi vykřikl napůl bolestí napůl slastí. Chvíli jsem v něm setrval a pak jsem se začal pohybovat. Cítil jsem se jako v ráji. Kakashi byl tak krásně úzký. Zrychloval jsem své pohyby jak pánví, tak rukou. Když už jsem myslel, že to nevydržím, vyvrcholil jsem a mou ruku potřísnilo Kakashiho semeno. Oba celí udýchaní a vyčerpaní jsme padli do postele a hned jsme usnuli.

 

„Au, moje hlava“ vstával jsem ráno a snažil se zaostřit. „Kde to jsem?“ pomyslel jsem si, když se mi to konečně podařilo. „A co se stalo?“

„Ááááá“ zakřičel jsem a jak jsem se zamotal do peřin spadl jsem z postele. Vedle mě ležel totiž Kakashi a překvapivě to byla jeho postel, ze které jsem spadl a oba jsme byli nazí.

„Co to je, kdo tu tak řve po ránu. Au.“ křikl Kakashi ale hned na to jeho rozčílení vystřídal výraz zděšení. „C..co tady děláš?“

„No víš,“ začal jsem a obalený peřinou jsem se znovu vyhrabal na postel „soudě podle toho v jaký jsme momentálně situaci jsme se asi opili a pak se spolu vyspali.“ řekl jsem mu a v duchu si dodal „škoda že si nic nepamatuju“ „Eh…“ bylo jediný na co se Kakashi zmohl a zrudnul taky. Já už jsem taky na to neměl co říct. Byl jsem šťastný, že se to stalo, ale zároveň i zklamaný, že tímhle způsobem, i když já bych se k tomu asi neodhodlal nikdy. Přemýšlel jsem proč to Kakashi vlastně udělal, i když pod vlivem alkoholu. Mé myšlenkové pochody pracovaly na plné obrátky. Dobře teď nebo nikdy.

„Kakashi?“ zeptal jsem se potichu. otočil se na mě a čekal, co řeknu. V jeho očích bylo vidět zmatení. „Víš já jsem rád, že se to stalo, i když si z toho nic nepamatuju.“ usmál jsem se na něj. „Minato, totiž…“ nenechal jsem ho domluvit a políbil jsem ho. Už jen z toho jak vyslovil mé jméno jsem poznal, že je na tom stejně jako já. Znovu jsme se milovali. „Miluji tě.“ řekl jsem mu, když už jsme jen tak leželi v posteli. „Já tebe taky.“ dostalo se mi odpovědi. Ještě chvíli jsme leželi, ale pak už jsme museli jít. „Od teď už bude jenom líp.“ pomyslel jsem si a s úsměvem a Kakashim po boku jsem vyrazil vstříc každodenním záležitostem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poslední komentáře
08.05.2010 08:16:28: jé tako vý nezvyklý páreček smiley${1}smiley${1}krásné.
 
Doufám, že se vám má stránka líbila a v budoucnu se sem ještě podíváte. Hokage banner 2 Animefest.cz Festovní FanFikce - Animefest 2009 Soutěž v tvorbě Renai hry - Animefest 2009 Cosplay soutěž - Animefest 2009 Soutěž v tvorbě AMV - Animefest 2009 Ikona severu Black Box Subs | BBS "Biši-fansubs