♥ Love ♥

Yaoi

Ai no Kusabi

Název : Ai no Kusabi
Typ : OVA
Počet epizod : 2
Rok vydání : 1992
Styl: yaoi, scifi+drama
Manga: nezjištěno (zatím)

TITULKY : http://otakuland.cz/anime/Ai-no-Kusabi/titulky


Zkuste si nachvíli představit, žijete na planetě
Amoi, ve městě Tanagura, kterému vládne superpočítač Jupiter. Co je zajímavé je to, že tato populace je tvořena hlavně muži a společenské postavení je dáno barvou vlasů. Nejváženější, nesilnější a nejmocnější jsou zde světlovlasí, kterým se říká "Blondies", to je ta elita. A na konci, úplně dole, jsou "mongrels", to jsou ti s nejtmavšími vlasy. Je naprosto nenormální ( aspoň u blonides ) ,aby si něco začínali nebo se vůbec nějak stýkali s takovou spodinou jako jsou mongrels. Ještě jenda taková zvláštnost...Blondies si kupují ( chovají ) tzv. pet's ,což jsou lidé, ze kterých si dělají sexuální otroky...Něco k dě
ji : Hlavní postavou je mongrel Riki, kterého na ulici napadnou nájemní zabijáci. Rovnou říkám, že to jsou pěkní hajzlíci ( pět na jednoho ) . Rikiho zachrání blondies ,který jede náhodou okolo. Riki mu nechce nic dlužit, protože nemá peníze nabídne mu své tělo..Lason ( blondie ) nejdříve odmítá ,neví proč by se měl dotýkat takové spodiny ,ale nakonec toho využije.

Riki na to všechno chce zapomenout, a proto se vrací ke svému gangu a bývalému  příteli ( milenci) Gayovi. Dostane nabídku na pěkně rychle vydělaný prachy ,příjímá,ale je to totální bouda a skončí ve vězení. Z toho ho dostane Lason, který přemluví Jupitera ,aby se Riki dostal na listinu pet's i když je to zakázané.
Lason si ho koupí, což se Rikimu samozdřejmě nelíbí, ale co může chudák dělat....k Rikimu úžasu  se k němu chová Lason velmi mile.....dopadlo to totiž tak, že se Lason do Rikiho zamiloval..

No pro ty co nemají rádi, když umře hlavní hrdina tak nedoporučuju...jinak velkej balík kapesníčků.....
Tady máte odkaz:     http://www.youtube.com/watch?v=HALEtbf0fAY
Žádné komentáře
 
Doufám, že se vám má stránka líbila a v budoucnu se sem ještě podíváte. Hokage banner 2 Animefest.cz Festovní FanFikce - Animefest 2009 Soutěž v tvorbě Renai hry - Animefest 2009 Cosplay soutěž - Animefest 2009 Soutěž v tvorbě AMV - Animefest 2009 Ikona severu Black Box Subs | BBS "Biši-fansubs