♥ Love ♥

Shounen ai

Loveless

Název : Loveless                       

Typ : TV                                  

Počet epizod : 12                 

Rok vydání : 2005                    

Styl : shounen ai, akční, fantasy  

Manga : ano                           

   Extra : 6 + VOCAL ALBUM (všechny soundtracky z anime)

Epizody :         1. Breathless        7. Tearless
                       2.Memoryless       8.Trustless
                       3. Bondless          9. Skinless
                       4. Friendless        10. Nameless
                       5. Sleepless         11. Warless
                       6. Painless           12. Endless

TITULKY : http://otakuland.cz/anime/Loveless/titulky
Dalo by se řadit mezi akční nebo detektivní anime. Ve skutečnosti je ,ale věnované lásce ,porozumění a hledání smyslu života.
Akční by mohlo být ,proto že se tady odehrávají magické souboje mezi fighters ( bojovníky )  a jejich Sacrifices ( oběťmi ). Bojuje se v párech, ,jejich síla je pak dvakrát větší a tím i efekt.
Páry jsou složeny z osob ,kteří k sobě mají velmi citový zvtah ( milují se). V souboji jsou vždy zraňovány oběti ,kteří tím dávájí svým bojovníkům větší možnost útoku. Ano svým bojovníkům ,je to právě oběť ,která rozkazuje svým bojovníkům ,tím to dává značnou dynamičnost. Vzdáleně to může připomínat detektivku,protože celý příběh je spjatým s hledáním vraha.

Zvláštnost je ,že osoby ,které ještě nemají žádné sexuální zkušenosti ,jsou zobrazovány s roztomilými ouškami a ocáskem .Je to znak dopělosti. Děj se odehrává v dnešní době ,ale díky magickým soubojům, je toto anime tak trochu něčím zvláštním( v dobrém smyslu ).

Něco málo k ději : Hlavním hrdinou je Ritsuka ( 12 let ) ,
který je znuděn a znechucen  světem .Do svých 10 let byl normálně,šťastným dítětem ,to se však změnilo ve chvíli ,kdy viděl umírat svého bratra Semeiho ,který byl zavražděn. Jeho matka se z toho zbláznila a neustále Ritsuku bije , otec od nich odešel. Tento chlapec je závislý na své psychiatričce ,která ho miluje (aspoň si to myslím ). Byl přeložen na novou školu, kde se setkává s Yuiko ,která se do něj okamžitě zamiluje. Ritsuka její city neopětuje ,ale stanou se znich dobří přátelé. Jednoho dne před školou ho za ruku chytne neznámý muž ,který už nemá uši ( je tedy dospělý ). Ritsuka záhy zjišťuje ,že Soubi byl přítelem jeho milovaného bratra Semeiho a zároveň i jeho bojovník. Neustále Ritsukovi říká ,,miluji tě ,Ritsuko '' ,z čehož není Ritsuka vůbec nadšený ( nesnáší ,když mu někdo říká ,že ho má rád ).
Později zjišťuje ,že Semei Soubimu rozkázal ,aby ho miloval a chránil. Soubi je student umělecké univerzity a je tak trochu zvláštní. Co tím myslím ? No je tak trochu na roztomilé chlapce a miluje bolest ( byl k tomu vycvičen ).Soubi prozradí Ritsukovi jeho pravé jméno LOVELESS ( bez lásky ).  Zpočátku je Ritsukou zmaten ,protože byl vždy využíván jako nástroj ( tak se k něho choval Semei ) ,ale Ritsuka je na něho jiný. Soubi se do něj pomalu ,ale jistě zamiluje. Což také hned dává najevo. Do děje zasahují tzv. bojovníci Sedmého měsíce (škola pro bojovníky) a neustále se snaží Ritsuku odvést od Soubiho. Nakonec jdou do sposlední bitvy bojovat společně a Ritsuka se stane Soubiho Sacrifice.

V poslední době kolují fámy,že by snad měla vyjít druhá série...no mám uši nastražené ,takže jestli něco takového vyšlo nebo v brzké době vyjde...určitě se to dozvíte.Tady máte odkaz:   http://www.youtube.com/watch?v=G9sYGn8Ere8&feature=related
Žádné komentáře
 
Doufám, že se vám má stránka líbila a v budoucnu se sem ještě podíváte. Hokage banner 2 Animefest.cz Festovní FanFikce - Animefest 2009 Soutěž v tvorbě Renai hry - Animefest 2009 Cosplay soutěž - Animefest 2009 Soutěž v tvorbě AMV - Animefest 2009 Ikona severu Black Box Subs | BBS "Biši-fansubs